UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pustota ludzka nie zna granic. Doinformuj się. Lejesz paliwo z Płocka albo Gdańska gdzie byś nie zajechał. W wyjątkowych sytuacjach psikus i dostaniesz paliwo importowane. Na Shell też z wyjątkiem V-Power dalej paliwo z arabskiego Lotosu. To jak spuścili za bezcen Lotos arabom pozostaje wspierać Orlen.