A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Lokalizacja w miejscu, gdzie przebiega kolej nadzalewowa. A chodzą słuchy o jej reaktywacji.
No, niestety Orlen nie jest peowski nadal jest pisowski i doskonale to wiesz
won pisowcy sami se poradzimy wooooon!
kupią chińskie baterie, na które wezmą kredyt w niemieckim banku, czegoś nierozumiecie?
To były słowa PiSowca Horały, tego złodzieja od CPK.
A kto w ogóle myśli serio o tym... czymś tutaj? Byłoby jak z tym przekopem, czyli wielka kasa władowana w jakieś mrzonki dziwnych ludzi. Czniajcie to.
Obajtek wrócił. Chyba coś przegapiłem.
Za poprzedniego Tuska nic się nie opłacało i teraz mamy powtórkę z rozrywki. Tusk nie potrafi rządzić, POnownie to udowadnia, tylko kłamać i wzniecać nienawiść potrafi, a naiwni dalej mu wierzą.
kończ waść wstydu oszczędź
Pieniedzy nie ma i nie bedzie