36
03.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lokalizacja w miejscu, gdzie przebiega kolej nadzalewowa. A chodzą słuchy o jej reaktywacji.
nwm (2025.11.03)

info

3  
  2
No, niestety Orlen nie jest peowski nadal jest pisowski i doskonale to wiesz
(2025.11.03)
won pisowcy sami se poradzimy wooooon!
(2025.11.03)

info

6  
  7
kupią chińskie baterie, na które wezmą kredyt w niemieckim banku, czegoś nierozumiecie?
(2025.11.03)

info

7  
  4
To były słowa PiSowca Horały, tego złodzieja od CPK.
hasztag (2025.11.03)
A kto w ogóle myśli serio o tym... czymś tutaj? Byłoby jak z tym przekopem, czyli wielka kasa władowana w jakieś mrzonki dziwnych ludzi. Czniajcie to.
(2025.11.03)

info

4  
  1
Obajtek wrócił. Chyba coś przegapiłem.
bra (2025.11.03)
Za poprzedniego Tuska nic się nie opłacało i teraz mamy powtórkę z rozrywki. Tusk nie potrafi rządzić, POnownie to udowadnia, tylko kłamać i wzniecać nienawiść potrafi, a naiwni dalej mu wierzą.
bra (2025.11.03)
kończ waść wstydu oszczędź
(2025.11.03)

info

2  
  0
Pieniedzy nie ma i nie bedzie
(2025.11.03)

info

2  
  2