A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja będę za Tęczowym Mostem. Kto wie ten zrozumie.
Ze zgonu Kuli się cieszą stający na komisję.
Ryszard Smoliński hmmm według mnie był najlepszym pedagogiem jakiego miałem.
Szkoda, ze tak szybko odszedł, mial świetne podejście do życia, trzymaj się Rysiu
Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....
Tak przeglądam who is who is zastanawia mnie, ze prezentujecie ludzi 1 sezonu lub tych co dopiero sezon zaczęli i nie wiadomo jak skończą bo są poki co znani z niczego, natomiast np wieloletnich radnych wybiórczo! Jakis dziwnym kluczem się posługujecie w tych własnych wyborach!
Ludzi pamięta się jacy byli, a nie kim byli, niestety do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale szanować nie trzeba kogoś kto na to nie zasłużył, a zwłaszcza którym krzywdzenie innych dawało satysfakcję czy w życiu prywatnym czy zawodowym!
Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.
Nie daj się ogłupiać do reszty.....
O kim mowa ?
6 lat temu
Wyświetl swoje wspomnienia
Henryk Siwakowski
Sdsnooetpr8
2
0
9
92g9h1
a
cl
a
9t
t
i
8u
s
7c07
d
l
1
0m
p
f28
2i01l7im
l
9
2
0
o
c
·
Grono odbiorców: Publiczne
Aleja Cmentarna
Idziemy aleją śliską od łez
idziemy aleją cmentarną i
wspominamy całe życie swe i
ludzką dolę marną.
Choć płoną znicze
kwitnie sztuczny bez
panują tu prawa cmentarne,
bo to jest kraina
ciemności i łez
tu kończy się życie marne.
tu przyjdą wszyscy,
bogaci i biedni tu
przyjdą najwyższe gremia
tu przyjdzie miłość,
nadzieja i śmierć,
a wszystko pochłonie ziemia..
Henryk Siwakowski