UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....


Anuluj