UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....
Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....