UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.
mema
Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.
mema