UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.

mema

Anuluj