A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ateista - Ponoć lewica jest bardzo tolerancyjna i to widać oczywiście 😀
Wypowiadam różne imiona - wciąż żyję, a oni nie. Przepowiednia się nie sprawdza...
O Andrzeju, którego tu jeszcze nie ma
Nie obgaduj nie narzekaj, nie bądz mściwy, bo życie to krótka podróż po, której zostawiasz innym o sobie wspomnienia.
W życiu są tylko dwie pewne rzeczy - podatki i śmierć
Przy wejściu głównym na dużym cmentarzu komunalnym w Międzychodzie, przy śmietnikach ktoś zostawił niepełnosprawną Panią na wózku inwalidzkim, która była bez jedzenia i wody, a z kubeczkiem do zbierania pieniędzy - alarmował lokalny serwis. Po sprawdzeniu przez miejscową policję okazało się, że 57letniaMołdawianka udawała niepełnosprawną!
Grabarz wrócił z pracy bardzo późno okropnie zmęczony. Zmartwiona żona pyta jaka przyczyna? - chowaliśmy naczelnika ważnej instytucji. Takie były brawa i bisy, że 7 razy go zakopywaliśmy i odkopywaliśmy.
"TAJEMNICZE ZGONY. POSPIESZALSKI DOMAGA SIĘ PRAWDY!" - Pospieszalski słusznie wspomina zmarłych współczesnych bohaterów, którzy przypłacili życiem sprawy, których się tknęli... warto posłuchać i przypomnieć.
... i świeczka dla ludzi, którzy przedwcześnie odeszli przez wzięcie udziału w globalnym "eksperymencie medycznym" dając sobie wstrzyknąć genetyczną modyfikację mRNA :(... żniwo tego widać do dziś m. in. na oddziałach onkologicznych (i mało skutecznym, chemicznym leczeniu tych turbo-nowotworów) ['] ['] [']