Wybrany wątek opinii
Ludzi pamięta się jacy byli, a nie kim byli, niestety do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale szanować nie trzeba kogoś kto na to nie zasłużył, a zwłaszcza którym krzywdzenie innych dawało satysfakcję czy w życiu prywatnym czy zawodowym!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
O kim mowa ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
O Andrzeju, którego tu jeszcze nie ma
Do moderacji
Odpowiedz
0
0