Wybrany wątek opinii

Ludzi pamięta się jacy byli, a nie kim byli, niestety do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale szanować nie trzeba kogoś kto na to nie zasłużył, a zwłaszcza którym krzywdzenie innych dawało satysfakcję czy w życiu prywatnym czy zawodowym!
(2025.11.01)
O kim mowa ?
(2025.11.02)
O Andrzeju, którego tu jeszcze nie ma
(2025.11.02)
Powrót do komentarzy