Wybrany wątek opinii

Ze zgonu Kuli się cieszą stający na komisję.
(2025.11.01)
Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....
(2025.11.01)
Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.
mema (2025.11.01)
Powrót do komentarzy