Wybrany wątek opinii
Ze zgonu Kuli się cieszą stający na komisję.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Usłyszałem nie raz opinie tych odrzuconych na komisji ale warto się też zastanowić po co ta komisja lekarska by była gdyby wszystkich za łapówki uwzględniano ? Przynajmniej miał młoda żonę pielęgniarkę....
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Ja byłem u Kuli na komisji i nic się nie stało dostałem pozytywne orzeczenie ludzie są uprzedzeni do wszystkich, a sami mają wiele wad.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0