Wybrany wątek opinii

Niestety wszyscy będziemy po 2 stronie prędzej czy później! Choć nam żyjącym wydaje się to abstrakcją
(2025.11.01)
A ja będę za Tęczowym Mostem. Kto wie ten zrozumie.
(2025.11.01)
Powrót do komentarzy