UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ryszard Smoliński hmmm według mnie był najlepszym pedagogiem jakiego miałem. Szkoda, ze tak szybko odszedł, mial świetne podejście do życia, trzymaj się Rysiu

Pierwszy rok ,który Rysiu mia

Anuluj