UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ryszard Smoliński hmmm według mnie był najlepszym pedagogiem jakiego miałem. Szkoda, ze tak szybko odszedł, mial świetne podejście do życia, trzymaj się Rysiu
Pierwszy rok ,który Rysiu mia
Ryszard Smoliński hmmm według mnie był najlepszym pedagogiem jakiego miałem. Szkoda, ze tak szybko odszedł, mial świetne podejście do życia, trzymaj się Rysiu
Pierwszy rok ,który Rysiu mia