UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

6 lat temu Wyświetl swoje wspomnienia Henryk Siwakowski Sdsnooetpr8 2 0 9 92g9h1 a cl a 9t t i 8u s 7c07 d l 1 0m p f28 2i01l7im l 9 2 0 o c · Grono odbiorców: Publiczne Aleja Cmentarna Idziemy aleją śliską od łez idziemy aleją cmentarną i wspominamy całe życie swe i ludzką dolę marną. Choć płoną znicze kwitnie sztuczny bez panują tu prawa cmentarne, bo to jest kraina ciemności i łez tu kończy się życie marne. tu przyjdą wszyscy, bogaci i biedni tu przyjdą najwyższe gremia tu przyjdzie miłość, nadzieja i śmierć, a wszystko pochłonie ziemia.. Henryk Siwakowski

Grażyna12