UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzi pamięta się jacy byli, a nie kim byli, niestety do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale szanować nie trzeba kogoś kto na to nie zasłużył, a zwłaszcza którym krzywdzenie innych dawało satysfakcję czy w życiu prywatnym czy zawodowym!


Anuluj