UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przejeżdżałem dwa razy zaraz po uderzeniu i po 10 minutach, jak przyjechały służby. Najbardziej zastanawiający był fakt, że za drugim razem na miejscu stała już karetka i dwie straże pożarne, a policja, która obiektywnie ma najktórszą drogę dojazdu dopiero dojeżdzała do miejsca.

zdziwiony

Anuluj