UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie o taksowkarza tu chodzi. Bylem widzialem. Nie obrazajcie uczciwie zarabiajacych na zycie ludzi. To byl przewoz osob niestety. No ale tam trafiaja przypadkowi ludzie bez weryfikacji bez znajomosci topografii miasta. Nie placa Zus podatkow a ludzie by oszczedzic 2 lub 3 zlote nakrecaja w ten sposob spirale zagrozen na drogach
AntyBolec