UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Kto nie ma pokus? - Widocznie bycie trzeźwym to stan nieosiągalny dla ciebie, trudno, ulegaj pokusom do woli.
@Kto nie ma pokus? - Widocznie bycie trzeźwym to stan nieosiągalny dla ciebie, trudno, ulegaj pokusom do woli.