UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

taksówkarzom można wszędzie stawać w nosie mają przepisy i innych uczestników ruchu święte krowy przecież ja wiozę pasażera stanie na środku drogi że przejechać nie można.


Anuluj