UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie o taksowkarza tu chodzi. Bylem widzialem. Nie obrazajcie uczciwie zarabiajacych na zycie ludzi. To byl przewoz osob niestety. No ale tam trafiaja przypadkowi ludzie bez weryfikacji bez znajomosci topografii miasta. Nie placa Zus podatkow a ludzie by oszczedzic 2 lub 3 zlote nakrecaja w ten sposob spirale zagrozen na drogach

AntyBolec

Anuluj