A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@AndrzejElb - A myślisz, że na jaką kwotę sortownie śmieci byś ubezpieczył?
To na ochronę stać a na zraszacze p poż już nie stać? Jakia ubezpieczalnia ubezpieczy firmę gdy nie są warunki p. poż spełnione, przecież w takim miejscu normalne że jest ryzyko samo zapłonu, tym bardziej takie urządzenia powinny być zamontowane. ochroniaz to też nie strażak! Zauważył pożar to powiadomił Straż pożarną. Wersja z podpaleniem przez jakieś służby też mało wiarygodna, tacy ludzie nie przychodzą gdzie jest monitoring oraz ochroniany obiekt przez osobę. Pytanie, czy ostatnie osoby wychodzące z pracy należycie sprawdziły wszystkie urządzenia wyłączone z prądu, piecyki grzewcze wyłączone czy pospiesznie udała się na zasłużony weekend
Śmieci to Ty swoje ubezpiecz - tu chodzi o halę I sprzęt do sortowania tych śmieci... śmieci są tyle warte, Co twoje myślenie
@jestem z miasta - Wiemy tyle, że nic nie wiemy - zasłanianie się tajemnicą, to wygodna zasłona dla tych co nic nie robią albo bardzo niewiele, uczciwość I prawda sama się broni I nikogo nie trzeba ciągnąć za język, tylko nieporadni kłamią tuszują swoje błędy, bo są nieporadni i trzymają się stołków nadanych przez swoich kolesi.
Pomijając przyczyny pożaru, władze Elbląga, obojetnie z której strony by nie były, będą zawsze mówiły, że wszystko było ok.
A np, blisko w Rubnie, na jednym osiedlu, gdzie jest wspólna droga, władze miasta zastraszają mieszkańców, bo udział w drodze kupiła jakaś firma o osobowości prawnej, o czym nikt nie wiedział. A urząd miasta wykorzystuje sytuacjè do represji i podnoszenia podatków.
Kto ma ponieść teraz koszta, mieszkaniec miasta? Skoro był monitoring to przyczyny pożaru są na dysku twardym z nagrania. Ubezpieczenie niech pokryje straty a nie my mieszkancy, i tak dużo za śmieci się płaci. A jeżeli ubezpieczenia nie ma firma to czyj problem, nasz? Nie.
Nawet mnie nie mòwwcie że jest firma ktora nie ma ubezpieczenia. Rozumiem śmieci nie da się ubezpieczyć ale sprzet, hale juz tak, tylko pewnie trzeba spełniać warunki miedzy innymi przeciw pożarowe.
Za nieudolność zuo um zapłacimy wszyscy tak jak za drogie ciepło beznadziejna komunikację itd
@Komusza rutyna - Wiesz co to jest "tajemnica handlowa"? To taki zapis w każdej NIEstandardowej umowie, negocjowanej indywidualnie, w tym ubezpieczeniowej również. Nigdy nie poznamy kwoty na jaką była ubezpieczona sortownia, bo jest to objęte TAJEMNICĄ HANDLOWĄ, a ujawnienie takich informacji niesie za sobą prawne i bolesne finansowo konsekwencje.
Na tyle ile jest warta