52
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No dokładnie chodzi o ubezpieczenie zakładu
(2025.10.29)
Kiedyś widziałem wywiad z firmą ze Szczecina, która jako -wtedy chyba pierwsza na świecie - wyprodukowała automatyczną sortownię (monitoring/skaning+dysze itp.. ), która jest w stanie pięknie posortować > 99% materiału (gdy wtedy jakieś ultra-unijne wymagania na 20x0 rok były do bodaj 60-80% :) )... może pora na nowszą technologię przy okazji tego pożaru? Podobno coś takiego ma Olsztyn (no ci zawsze zajumają skądś kasę; )) - może warto się przyjrzeć?
WolneMedia.pl (2025.10.29)

info

7  
  0
@KapitanSzyderca - Już twój wpis jest jątrzeniem i sianiem nienawiści.
(2025.10.29)
Czegoś nie rozumiem - to UM nie wie na ile był ubezpieczony zakład? Albo wie i nie chce powiedzieć, bo albo ubezpieczyli na grosze i teraz lipa, albo niedawno podwyższyli znacznie ubezpieczenie i to będzie sugerowało, że szykowano się na ten pożar. I tak źle i tak niedobrze.
(2025.10.29)

info

2  
  1
Wiemy, że na pewno lokalny PiS nie wspomoże miasta i nie zgodzi się na żadne podwyżki opłat.
Czy (2025.10.29)
Co się tak wyżywacie na innych ? A jak wygląda Wasza dbałość na co dzień o mienie współne ? Obiektów komunalnych jest więcej niż jeden, więc chyba warto wykazać realną troskę o to by mieć ciepło, światło, wodę i dach nad głową? Śmiecenie na chodniku, wrzucanie foliówek do kanalizacji, brak dbałości o segregacje odpadów, otwarte okienka piwniczne w czasie zimy, urwane klamki i nie domykające się drzwi wejściowe... wymieniać można wiele.. więc chwilę pomyśl także o innych...
(2025.10.29)

info

2  
  1
@KapitanSzyderca - Chłopie, to jest (był) zakład miejski - czyli publiczny - czyli nasz, mieszkańców - więc nie jest tajemnicą na ile "nasz" prezydent ubezpieczył Nasz Zakład. Rozumiesz? Analogicznie - jak kilka osób ma spółkę i prezes ją ubezpieczy to pozostali wspólnicy mają prawo wiedzieć na ile jest ubezpieczona. Rozumiesz? ZUO to nie prywatny podmiot - tylko nasz - miejski - publiczny - rozumiesz? Nie czyjś - tylko nasz - mój - twój - wspólny.
(2025.10.29)
Dzień bez afery w pis to dzień stracony
Kahatella/netkicia (2025.10.29)

info

2  
  2
@Czy - PIS? A co oni tak nagle dbają o innych? A co z, ,DOMEM PIELGRZYMA, ,? Przecież to ich, ,biznes, ,!
(2025.10.29)
Sądy też są nasze i wspólne. Hahahahahaha
(2025.10.29)