UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pomijając przyczyny pożaru, władze Elbląga, obojetnie z której strony by nie były, będą zawsze mówiły, że wszystko było ok. A np, blisko w Rubnie, na jednym osiedlu, gdzie jest wspólna droga, władze miasta zastraszają mieszkańców, bo udział w drodze kupiła jakaś firma o osobowości prawnej, o czym nikt nie wiedział. A urząd miasta wykorzystuje sytuacjè do represji i podnoszenia podatków.
Ryszard111