UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jestem z miasta - Wiemy tyle, że nic nie wiemy - zasłanianie się tajemnicą, to wygodna zasłona dla tych co nic nie robią albo bardzo niewiele, uczciwość I prawda sama się broni I nikogo nie trzeba ciągnąć za język, tylko nieporadni kłamią tuszują swoje błędy, bo są nieporadni i trzymają się stołków nadanych przez swoich kolesi.

Komusza rutyna

Anuluj