UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kto ma ponieść teraz koszta, mieszkaniec miasta? Skoro był monitoring to przyczyny pożaru są na dysku twardym z nagrania. Ubezpieczenie niech pokryje straty a nie my mieszkancy, i tak dużo za śmieci się płaci. A jeżeli ubezpieczenia nie ma firma to czyj problem, nasz? Nie.

Proste