52
28.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@jestem z miasta - Dawtona to nie jest firma która kupiła działkę. Działkę kupił jeden z prezesów w tej spółce jako osoba prywatna dla siebie a nie dla firmy. Firma nie ma w tym żadnych udziałów ani nie zabiegala o jej kupno. Przeczytaj oficjalne oświadczenie Dawtona. Dawtona jak każda firma ma prawo w tym kraju legalnie sponsorować różne iwenty także polityczne jak i wpłacać na kampanię wyborczą tej czy innej partii. PiS to stan umysłu.
(2025.10.28)
Jednak nie. Myślę ze jednak mądry bo nie wyzywam innych od głupich. Ilość głosów na tak tylko potwierdza moją rację a twój komentarz jak widać jest krytycznie oceniony. Nie pozdrawiam.
(2025.10.28)
@KapitanSzyderca - Masz 100% racji. Pozdrawiam
(2025.10.28)
"... pisze w odpowiedzi na nasze pytania Joanna Urbaniak, kierownik referatu prasowego Biura Prezydenta Elbląga" Myślałem że tam jest tylko rzenik na etacie a i tak za wiele do roboty by nie miał, ... a tam cały referat !!! Dobrze się bawią
(2025.10.28)

info

4  
  1
@KapitanSzyderca - nic nie napisałem, że głosuje na PiS. Jako podatnik tego miasta, mam prawo wiedzieć. Pełna zgoda tragedia, ale czy musiało do niej dość, a jak już doszło dlaczego takie straty. Rozumiem jest Pan zafascynowany Panem Miissanem, osobiście nie mam nic do tego Pana, ale we władzach Elbląga jest od 2013 roku. Co do brzydzę się itd. słabe to, ale to znak pełnych miłości i serduszka w klapie Dla przypomnienia ten co kupił tereny CPK sponsoruje również campusy Rafała Czajkowskiego, więc? siej sobie co Pan chce. Taka komusza trochę Pana narracja jedna władza, jeden wódz jedna racja.
jestem z miasta (2025.10.28)
Ochrona dwuosobowa, całodobowa.
Hm. (2025.10.28)

info

1  
  0
@zbig2905 - Pracowałem tam w 2023 i w weekendy i w dni powszednie służba zaczyna się przy sortowni od 18stej do 6stej, a w dni powszednie są pracownicy ZUO do 22 drugiej czasami pracowali w soboty do 12 -14stej później teren nie był przez nikogo monitorowany choć powinni tam chodzić zwiedzać ci co są na bramie zanim przyjdzie nocna zmiana, ale coś nie zatrybiło rutyna i logicznie myśląc jak straż została wezwana o 18:45 to już wszystko się paliło więc pożar musiał wybuchnąć o wiele wcześniej, a chłopaki z bramy mają 200m od sortowni i jakby ktoś poszedł zrobił kontrole po wyjściu pracowników ZUO straty by były może mniejsze, a alarmu też na bramie nie słychać. Zanim weszła nocna zmiana już trwał pożar i to pewnie on zawiadomili straż. Na bramie pracuje 2 po 24h plus dochodzący na nockę przy sortowni.
mieszkaniec elbląga (2025.10.29)
bez przesady stary grupy mają, bo bez grupy do ochrony się nie załapiesz, ale chodzą i naprawdę niektórzy są dobrymi pracownikami patrolują co dwie godziny z tego są rozliczani są odbijaki musisz wyjść, ale wiadomo Polak potrafi szczerze myślę, że tutaj rutyna ich zgubiła, ponieważ alarmy też wyły bez podstawnie często gęsto i tutaj jest wiele czynników które zawiodły ludzki i techniczny ochrona myślę tutaj nie dopełniła swoich obowiązków sprawdzenia sortowni do przyjścia nocnej zmiany może gdyby ktoś tam poszedł o 14stej i 16stej może by starty były mniejsze zależy kiedy wybuchł pożar dlatego kontrola mogła być i w tym momencie nic się nie paliło tylko mogło się zapalić po obchodzie możemy gdybać.
mieszkaniec elbląga (2025.10.29)
Wywóz śmieci do 4 miast, władza każe lepiej segregować śmieci-śmierdzi mi tu podwyżkami.
(2025.10.29)

info

2  
  3
Po nowym roku przeczytacie... Odszkodowanie nie pokryło strat i miastu grozi katastrofa śmieciowa jeśli opłaty za śmieci nie wzrosną minimum dwukrotnie.
Uglytrue (2025.10.29)

info

4  
  4