UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To na ochronę stać a na zraszacze p poż już nie stać? Jakia ubezpieczalnia ubezpieczy firmę gdy nie są warunki p. poż spełnione, przecież w takim miejscu normalne że jest ryzyko samo zapłonu, tym bardziej takie urządzenia powinny być zamontowane. ochroniaz to też nie strażak! Zauważył pożar to powiadomił Straż pożarną. Wersja z podpaleniem przez jakieś służby też mało wiarygodna, tacy ludzie nie przychodzą gdzie jest monitoring oraz ochroniany obiekt przez osobę. Pytanie, czy ostatnie osoby wychodzące z pracy należycie sprawdziły wszystkie urządzenia wyłączone z prądu, piecyki grzewcze wyłączone czy pospiesznie udała się na zasłużony weekend
szukanie winnego