UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nawet mnie nie mòwwcie że jest firma ktora nie ma ubezpieczenia. Rozumiem śmieci nie da się ubezpieczyć ale sprzet, hale juz tak, tylko pewnie trzeba spełniać warunki miedzy innymi przeciw pożarowe.

. Tyle wiemy ze nie wiemy