UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kto ma ponieść teraz koszta, mieszkaniec miasta? Skoro był monitoring to przyczyny pożaru są na dysku twardym z nagrania. Ubezpieczenie niech pokryje straty a nie my mieszkancy, i tak dużo za śmieci się płaci. A jeżeli ubezpieczenia nie ma firma to czyj problem, nasz? Nie.

Proste

Anuluj