UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo slusznie, to samo powinno spotkac baraki przy Skrzydlatej. Ciekawe tylko, co stanie sie z mieszkańcami... Wbrew pozorom nie jest to tylko " patologia", zdziwilibyscie się.

Gtuobdj

Anuluj