UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo slusznie, to samo powinno spotkac baraki przy Skrzydlatej. Ciekawe tylko, co stanie sie z mieszkańcami... Wbrew pozorom nie jest to tylko " patologia", zdziwilibyscie się.
Gtuobdj
I bardzo slusznie, to samo powinno spotkac baraki przy Skrzydlatej. Ciekawe tylko, co stanie sie z mieszkańcami... Wbrew pozorom nie jest to tylko " patologia", zdziwilibyscie się.
Gtuobdj