Wybrany wątek opinii
A gdzie powstaje te nowe osiedle z 6 budynkami i kto je buduje ????
Do moderacji
Odpowiedz
8
31
Tuż za płotem hotelowca
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Rusz dyferencjał, przejedź się to zobaczysz.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Już są dwa budynki wybudowane z tego jeden już oddany
Do moderacji
Odpowiedz
5
0