Wybrany wątek opinii

A gdzie powstaje te nowe osiedle z 6 budynkami i kto je buduje ????
(2025.10.28)
Tuż za płotem hotelowca
Lalalala (2025.10.28)
Rusz dyferencjał, przejedź się to zobaczysz.
(2025.10.28)
Już są dwa budynki wybudowane z tego jeden już oddany
Sławek 1 (2025.10.28)
Powrót do komentarzy