UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobrze i jeszcze ulicę Wschodnią dokończyć bardzo pilnie potrzeba! Brawo za decyzję oraz plany na przyszłość. Wschodnia to priorytet dla tego i poniżej osiedla. Mieszkańcy tych osiedli nie po to kupują tam nieruchomości aby w korkach tam stać i nie mogąc nigdzie szybko i bezpiecznie dojechać.