UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I cyk za chwilę kolejny patodeweloperski klocek, a obwodnicy wschodniej ani wody ani słychu. Ciekawie jak ci ludzie będę mieli dojechać potem do miasta
I cyk za chwilę kolejny patodeweloperski klocek, a obwodnicy wschodniej ani wody ani słychu. Ciekawie jak ci ludzie będę mieli dojechać potem do miasta