UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I cyk za chwilę kolejny patodeweloperski klocek, a obwodnicy wschodniej ani wody ani słychu. Ciekawie jak ci ludzie będę mieli dojechać potem do miasta


Anuluj