UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze i jeszcze ulicę Wschodnią dokończyć bardzo pilnie potrzeba! Brawo za decyzję oraz plany na przyszłość. Wschodnia to priorytet dla tego i poniżej osiedla. Mieszkańcy tych osiedli nie po to kupują tam nieruchomości aby w korkach tam stać i nie mogąc nigdzie szybko i bezpiecznie dojechać.


Anuluj