78
27.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Coś o działkach i CPK lepiej napiszcie pisowcy
(2025.10.27)
.... a miastu żeby nie przyszło do głowy podwyższać stawek za wywóz śmieci! Trzeba było pilnować żeby się nie spaliło....
(2025.10.27)
I tak będą wzajemnie obrzucać się błotem, nienawiść to tez choroba i jednemu i drugiemu mozna tylko współczuć lub zaproponować terapię....
(2025.10.27)
Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić. Jeśli potrzebna będzie podwyżka to nie mam nic przeciwko temu.
(2025.10.27)
Było sie ubezpieczyć, a o ubezpieczeniu cicho- nie wolno pytać, destrukcje sami robią- co z tym posterunkim ochrony? Co z instalacją zraszającą- dziwne by było gdyby ubezpieczenie wypłaciło pieniądze wobec takich zaniedbań. - tak jak ktoś napisał wcześniej ryzyko požaru jest b. duże, nagromadzenie odpadów róžnych I samozapłon kilkakrotnie wieksze, niż w pozostałych zakładach. produkcyjnych Nadzór jest tu kluczowym elementem, który ktoś bezmyśnie wyłączył. Kto ? łatwe do sprawdzenia Mówią, że osioł jak ma za dobrze, to idzie na lód tańczyć
BBT. (2025.10.27)
Uśmiechnięci niech odbudują - to ich biznes.
(2025.10.27)
Solidarność społeczna to zasada moralna i społeczna opierająca się na wzajemnym wsparciu i odpowiedzialności za wspólny interes Wspólnym interesem mieszkańców Elbląga po tym nieszczęściu jest jak najszybsza budowa sortowni. Jeżeli Miasto nie podoła finansowemu wyzwaniu co jest pewne a rząd zawiedzie, co jest prawdopodobne, to sami sobie musimy pomóc. To będzie właśnie solidarność społeczna. Mam nadzieję, że Panowie Śliwka i Traks razem z Prezydentem i Panem Wcisło staną na czele solidarnościowej zbiórki finansowej na budowę sortowni. Taka elbląska Wielka Orkiestra Pomocy Budowy Sortowni.
Czy (2025.10.27)
No raczej Prezydent sobie poradzi bez dodatkowych podpowiedzi ! Poza tym do tej pory jakos nikogo nie obchodził los ZUO I jego stan ? A po 3 niestety wszystko co latami bylo zaniedbywane w mieście spada na głowę obecnie rządzących i niestety muszą zbierać tego plony !
(2025.10.27)

info

13  
  7
"Uśmiechnięci niech odbudują - to ich biznes. " - I spokojnie odbudują bez waszej obłudnej pomocy. Za to, Wy tylko niszczyć potraficie.
(2025.10.27)
"Każdy, kto produkuje śmieci musi za wywóz płacić" - uczciwy pracujący to zrozumie, ale kupiony wyborca za datki już nie
Netkot (2025.10.27)