UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie stać nas na to, aby kolejne koszty były przerzucane na mieszkańców. To jest najprostsza możliwa rzecz - stwierdził Rafał Traks. - Gdyby nie te konferencje prasowe panów śliwki i traksa moje życie nie miałoby perspektyw. Tylko, że zapomnieli, że za rządów PiS zabrano Elblągowi ponad 100 mln, bo prezydent był z PSL. Oni udają, że zapomnieli, ale my pamiętamy to dziadowstwo przez 8 lat.