UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mam dziwne wrażenie, jakby Panowie z PiS się cieszyli z nieszczęścia tego pożaru. Bo jakby Sliwka był prezydentem i taki pożar się przydarzył, to na konferencji, by ogłosił, że to PO z Wcisłą podpalili po złości.