UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W takim porcie to mają dobrze, tam nie muszą bać się o pożar, raz, że są nad wodą a woda sama nie lubi się palić a po drugie port jest ale jakoby go wcale nie było, bo tak z Rosją mamy sankcje, z Koalicją 13 grudnia też a już zaraz listopad, obrotnicy jeszcze nie ma, ale kręcą ją już dobre kika lat na szczeblu ministerialnym, końcowka pogłębienia drogi wodnej o której już mówił od dziesięciu lat senator Wsisło dalej czeka, bo punkty P1,P2 cągle sie same przesuwają I raz jest to 800m innym razem 1200m, a ostatnio urosło do 3 km. Dyrektor portu też czeka... ech ja to bym chciał być w życiu takim dyrektorem... port jest a statków nie ma I nie będzie a emerytura tuż, tuż, - bez nerwów bez stresu I po co takiemu grać w totolatka
Jest taki kraj jak raj