UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

raczej próbują rządzić związki zawodowe, do których ta firma nie należy, proponuję aby sobie założyli własną firmę a nie będą musieli nikogo namawiać do strajku, będą robić co chcą płacic tyle ile inni chcą i jeździć maybachami;

modi