105
22.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy wiadomo, że już posłowie ziemi elbląskiej Śliwka i Krasulski tak bardzo doświadczony strajkami poseł, który zdarl zęby na strajkach są już na miejscu akcji protestacyjnej, bo redaktor Kłeczek z rachoniem ponoć utkneli w korku na S7 z tv republika aby relacjonować początek protestu nie tylko w GE ale protestu Polaków przeciwko drożynie, i drogim cenom płodów rolnych, bo nawet rolnicy z Żuław protestują przeciwko drożynie płodów rolnych.
(2025.10.22)

info

30  
  12
Chłopaki szparagi czekają, bauer już zaciera ręce :D nie strajkujcie tylko uśmiechajcie się brygada, co jest? Zjedzcie sobie w przerwie prince polo
(2025.10.22)
Szanowni Państwo jak widzicie zle sie dzieje już nie tylko w Elblągu ale i całym kraju pod rzadem PO. Tu w Elblagu jest kolebka i bastion PO i co z tego wynikło? A no tyle że Elbląg jest zacofany w rozwoju i grabiony. Budowa portu morskiego została celowo zatrzymana, kolej nadzalewowa celowo z likwidowana, wyburzane sa zabytkowe kamienice, komunikacja miejska nie działa, połaczenia kolejowe sa bardzo słabe, brakuje nowych miejsc pracy a te ktore byly wlasnie sa likwidowane bo firmy sie zwijaja. Nie ma zadnej koncepcji rozwoju przemyslowego, ekonomicznego miasta. Towarzysze z nadania KCPO maja za zadanie dotrwac w okopach do konca tej kadencji.
Polexit (2025.10.22)
Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu
Elbląg nie chce pisowskich (2025.10.22)
Przypomnijcie mi, kiedy ostatnio związki pomogły jakiejś firmie?
(2025.10.22)
Tu nie chodzi o pieniądze tylko raczej o zmuszenie kogoś do ustąpienia ze stanowiska.
(2025.10.22)

info

11  
  2
Zróbcie zdjęcie tej wiaty rowerowej pod kątem to zobaczycie na niej 2 banery. Jeden - ZATRUDNIAMY, a drugi STRAJKUJEMY. Do niedawna był też baner ZWALNIAMY. A więc mielibyśmy ZATRUDNIAMY - STRAJKUJEMY - ZWALNIAMY. I to jest przyszłość tego zakładu
(2025.10.22)

info

30  
  3
Zgodzić się na warunki, zastrajkować. --- ALE O CO PANU HODZI JESTEM PRACOWNIKIEM GI I TAK TO ROZÓMIE
(2025.10.22)

info

0  
  10
Związki Zawodowe tylko przyspieszą decyzję o zamknięciu zakładu GE w Elblągu... a ludzie zostaną na bruku.
Anonimek1 (2025.10.22)

info

27  
  7
Emeryci dostali 4,9 %
elb54 (2025.10.22)

info

6  
  2