Wybrany wątek opinii
W tej firmie żądzą panie od kadr. Jest taka jedna co się strasznie szarogęsi i próbuje innym przestawić książki na półkach. Poza tym bardzo celem nominacje na stanowiska kierownicze. Tak celne ze ludzie strajkują
Do moderacji
Odpowiedz
13
3
raczej próbują rządzić związki zawodowe, do których ta firma nie należy, proponuję aby sobie założyli własną firmę a nie będą musieli nikogo namawiać do strajku, będą robić co chcą płacic tyle ile inni chcą i jeździć maybachami;
Do moderacji
Odpowiedz
15
9
Tak rzeczywiście- na mieście mówią o takiej jednej. Zawsze hej ho do przodu. Zawsze ma coś do powiedzenia. Oczywiście najbardziej to co management chce usłyszeć. No i co management najbardziej ceni to brak sentymentów, żeby nie powiedzieć - skrupułów.
Do moderacji
Odpowiedz
7
3