Wybrany wątek opinii

W tej firmie żądzą panie od kadr. Jest taka jedna co się strasznie szarogęsi i próbuje innym przestawić książki na półkach. Poza tym bardzo celem nominacje na stanowiska kierownicze. Tak celne ze ludzie strajkują
(2025.10.22)
raczej próbują rządzić związki zawodowe, do których ta firma nie należy, proponuję aby sobie założyli własną firmę a nie będą musieli nikogo namawiać do strajku, będą robić co chcą płacic tyle ile inni chcą i jeździć maybachami;
modi (2025.10.22)
Tak rzeczywiście- na mieście mówią o takiej jednej. Zawsze hej ho do przodu. Zawsze ma coś do powiedzenia. Oczywiście najbardziej to co management chce usłyszeć. No i co management najbardziej ceni to brak sentymentów, żeby nie powiedzieć - skrupułów.
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy