UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co do rozwoju Polski ma to ze pracownicy GE chcą wyzszych zarobków? Juz kiedyś Solidarnosc wykonczyla w Elblągu dunska firme gdzie ludzie zarabiali dwa razy lepiej niz średnia w Elblągu ale chlopcy z Solidarnosci chcieli zaistniec. Pod koniec strajku spor dotyczyl kilkudziesięciu zlotych ale Solidarność nie odpuscila. Dunczycy zamkneli firme, ludzie poszli na bruk ale Wilk zostal posłem więc co mu tam
Elblazanin 2