UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tej firmie żądzą panie od kadr. Jest taka jedna co się strasznie szarogęsi i próbuje innym przestawić książki na półkach. Poza tym bardzo celem nominacje na stanowiska kierownicze. Tak celne ze ludzie strajkują


Anuluj