Wybrany wątek opinii
Chłopaki szparagi czekają, bauer już zaciera ręce :D nie strajkujcie tylko uśmiechajcie się brygada, co jest? Zjedzcie sobie w przerwie prince polo
Do moderacji
Odpowiedz
23
23
Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu
Do moderacji
Odpowiedz
31
11
Uważasz, że zbieranie szparagów jest bardziej hańbiące niż siedzenie na socjalu?
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
I ogrzejcie się polskim węgrem.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2