Wybrany wątek opinii

Chłopaki szparagi czekają, bauer już zaciera ręce :D nie strajkujcie tylko uśmiechajcie się brygada, co jest? Zjedzcie sobie w przerwie prince polo
(2025.10.22)
Trzeba mieć dużo pogardy do Polski i Polaków żeby się cieszyć w takiej chwili. Propagandą tvpis zrobiła ci bałagan na strychu
Elbląg nie chce pisowskich (2025.10.22)
Uważasz, że zbieranie szparagów jest bardziej hańbiące niż siedzenie na socjalu?
(2025.10.22)
I ogrzejcie się polskim węgrem.
(2025.10.22)
Powrót do komentarzy