A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przede wszystkim dla posiadaczy tej karty pierwsze pół godziny parkowania powinno być bezpłatne, a kolejne dodatkowo ze zniżką, a nie tylko ulgowe abonamenty. Ponadto należy rozważyć uruchomienie samoobsługowej miejskiej stacji paliw, która dla posiadaczy kart oferowałby paliwo jedynie z minimalną marżą do określonego limitu), a dla pozostałych w cenie rynkowej. To ukróci zmowę cenową na lokalnych stacjach paliw i zmotywuje do płacenia podatków w mieście.
Taki poziom dyskusji, to u zwolennika słusznie minionej parti. Twoi cudowni koledzy, często na bakier z prawem, drenowali państową kasę do dna. Czasem ochłapy z pańskiego stołu podrzucali plebsowi, ku jego uciesze. Tu przykład działań stricte innych, ale dowalić wy zawsze lubicie. W myśl zasady atakujmy, to będą się bronić, a nie nas słusznie karać. Inteligenty i rozumiejący rzeczywistość człowiek by się wstydził za ostatnie osiem lat, jednak nie wy. Dla mnie inicjatywa warta przyklasku, a nie opierdantum. Za bilet zniżkowy na komunikację miejską dla swoich dzieci też straszyć będziesz załamaniem miejskich finansów? Twoje dzieci jeżdżą taniej również z mojej kieszeni i co? Jak Kali ukraść to dobrze, jak Kalemu zabrali to skandal.
Dla mieszkańców ZBK, mają być rabaty na czynsz.
A moim zdaniem, te wszystkie pewny "na cześć" wypisuje jedna i ta sama osoba. Pytanie mam drogi urzędniku - to w ramach pracy, czy po godzinach za dodatkowy bonus? No i sugeruje, zmieniaj styl pisania, bo mdło się czyta.
Pakiet dla mieszkańca. Jeden przypadek dla normalnych ludzi, reszta dla socjalnych beneficjentów
zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Elblągu i zamieszkujących na terenie Elbląga,
korzystających ze wsparcia Elbląskiego Centrum Usług Społecznych oraz Departamentu Świadczeń Rodzinnych i zamieszkujących na terenie Elbląga, posiadających uprawnienia do pobierania renty socjalnej i zamieszkujących na terenie Elbląga.
Śmiech na sali.
@mieszkankkka - Te agitacje gadki do ludu-:)))
Wiecie kto jest na liście firm i instytucji oferujących zniżki??? Prawie nikt. Lipa po całości jak. na razie.
jak zwykle nie myślicie o seniorach wykluczonych internetowo....
Chleba i Igrzysk!