Wybrany wątek opinii

super! kolejna obietnica spełniona :) a w naszym Elblągu naprawdę żyje się coraz fajniej :)
mieszkankkka (2025.10.21)
@mieszkankkka - Te agitacje gadki do ludu-:)))
(2025.10.21)
Chleba i Igrzysk!
(2025.10.21)
Powrót do komentarzy