Wybrany wątek opinii
super! kolejna obietnica spełniona :) a w naszym Elblągu naprawdę żyje się coraz fajniej :)
Do moderacji
Odpowiedz
22
37
@mieszkankkka - Te agitacje gadki do ludu-:)))
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Chleba i Igrzysk!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0