Wybrany wątek opinii
Jak by nie patrzeć TO MY mieszkańcy to finansujemy a nie ''prezydent z radnymi'' Z własnej KIESZENI / a miało być koniec z rozdawnictwem - ale NIE ! Ciekawe jak by mieli to finansować z własnej kieszeni ?
Do moderacji
Odpowiedz
37
14
będziesz lepiej się czuł, że "dowaliłeś" z lewej mańki?
Do moderacji
Odpowiedz
7
6
Taki poziom dyskusji, to u zwolennika słusznie minionej parti. Twoi cudowni koledzy, często na bakier z prawem, drenowali państową kasę do dna. Czasem ochłapy z pańskiego stołu podrzucali plebsowi, ku jego uciesze. Tu przykład działań stricte innych, ale dowalić wy zawsze lubicie. W myśl zasady atakujmy, to będą się bronić, a nie nas słusznie karać. Inteligenty i rozumiejący rzeczywistość człowiek by się wstydził za ostatnie osiem lat, jednak nie wy. Dla mnie inicjatywa warta przyklasku, a nie opierdantum. Za bilet zniżkowy na komunikację miejską dla swoich dzieci też straszyć będziesz załamaniem miejskich finansów? Twoje dzieci jeżdżą taniej również z mojej kieszeni i co? Jak Kali ukraść to dobrze, jak Kalemu zabrali to skandal.
Do moderacji
Odpowiedz
5
11
No tak Ludzie z Gronowa Górnego za miedzą tez płacą podatki pity /city.. w skarbówce w Elblagu ale program wychodzi na to że nie dla nich!! DOBRE...
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@M.B - i bardzo dobrze - niech walcza o przylaczenie swojej wioski do Elblaga, a wtedy beda mieli profity
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@M.B - Gronowo nie należy do miasta Elblaga zgodnie z wola samych mieszkancow GG.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1