UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przede wszystkim dla posiadaczy tej karty pierwsze pół godziny parkowania powinno być bezpłatne, a kolejne dodatkowo ze zniżką, a nie tylko ulgowe abonamenty. Ponadto należy rozważyć uruchomienie samoobsługowej miejskiej stacji paliw, która dla posiadaczy kart oferowałby paliwo jedynie z minimalną marżą do określonego limitu), a dla pozostałych w cenie rynkowej. To ukróci zmowę cenową na lokalnych stacjach paliw i zmotywuje do płacenia podatków w mieście.


Anuluj