UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A moim zdaniem, te wszystkie pewny "na cześć" wypisuje jedna i ta sama osoba. Pytanie mam drogi urzędniku - to w ramach pracy, czy po godzinach za dodatkowy bonus? No i sugeruje, zmieniaj styl pisania, bo mdło się czyta.