UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taki poziom dyskusji, to u zwolennika słusznie minionej parti. Twoi cudowni koledzy, często na bakier z prawem, drenowali państową kasę do dna. Czasem ochłapy z pańskiego stołu podrzucali plebsowi, ku jego uciesze. Tu przykład działań stricte innych, ale dowalić wy zawsze lubicie. W myśl zasady atakujmy, to będą się bronić, a nie nas słusznie karać. Inteligenty i rozumiejący rzeczywistość człowiek by się wstydził za ostatnie osiem lat, jednak nie wy. Dla mnie inicjatywa warta przyklasku, a nie opierdantum. Za bilet zniżkowy na komunikację miejską dla swoich dzieci też straszyć będziesz załamaniem miejskich finansów? Twoje dzieci jeżdżą taniej również z mojej kieszeni i co? Jak Kali ukraść to dobrze, jak Kalemu zabrali to skandal.
Matteoo777