43
21.10.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A dlaczego mam pobierać na mój telefon jakieś śmieciowe aplikacje. Żeby co 2-5 złotych tqaniej dostać, a danych takich pewnie wymagają, że kredyt można wziać. REozumiem przychodzisz z dowodem osopbistym mel; dunek OK, wyciąg z renty i emerytury OK. Co im jeszcze tyrzeba PIT przynosić, czy zaśweiadczernie ze skarbówki, pewnie płatne, że sie w elblążkowie rozliczam? To trzeba mieć magisterium, albo doktorat, żeby takie coś wymyśleć. Powioem tak Takie rzeczy tylko w Embłongu!
(2025.10.21)

info

8  
  1
Dlaczego warto być „wElblągu”?, A warto?
(2025.10.21)

info

5  
  0
Tą funky miałem pełnić EKM karta miejska.
Przypominam przypadkiem o tym (2025.10.21)

info

5  
  0
Ciekawe jaki to sponsor będzie za te wszystkie zniżki płacił, ja pamiętam jednego co przez 20 lat a może i lepiej obiecywał obniżki na ciepło 20 % a ciepło zamiast tanieć, to drożało, ta karta to przejściowy czip, który już niedługo będą wszczepiali w szpitalu zaraz po urodzeniu, tu nie chodzi o to by mieszkańcom żyło się lepiej, ale po to byś był w systemie, by wiadomo było gdzie kupujesz, gdzie chodzisz, ile zarabiasz, ile płacisz podatków, słowem wszystko o twoim każdym ruchu, te informacje I tak już dajemy w Żabkach, Lidlach, na stacjach benzynowych przy pomocy karty płatniczej, jestam tam też nawigacja która pomaga nie tylko nam jak znaleźć nowy adres, ale też jak znaleźć nas, jednym słowem wolność już się nam dawno skończyła, jeszcze możemy to wszystko wyrzucić by być wolnym, ale czy wygodniej będzie się nam żyło?
Co lepsze? (2025.10.21)
@Co lepsze? - Oczywiście chodziło mi też o telefony które mają nawigację a nie o karty.
Co lepsze? (2025.10.21)
No tak Ludzie z Gronowa Górnego za miedzą tez płacą podatki pity /city.. w skarbówce w Elblagu ale program wychodzi na to że nie dla nich!! DOBRE...
M.B (2025.10.21)
@M.B - i bardzo dobrze - niech walcza o przylaczenie swojej wioski do Elblaga, a wtedy beda mieli profity
(2025.10.21)
Spokojnie, spokojnie, gdy powcymówią, że coś rusza to znaczy, że mówią. To tak jak sto konkretów. Naiwniakom można obiecać wszystko....
(2025.10.22)
O proszę właśnie śię zalogowałem i mam pierwszy kupon 12+12
Browo (2025.10.22)

info

2  
  0
@M.B - Gronowo nie należy do miasta Elblaga zgodnie z wola samych mieszkancow GG.
Ferdek.Schichau (2025.10.22)