UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem, te wszystkie pewny "na cześć" wypisuje jedna i ta sama osoba. Pytanie mam drogi urzędniku - to w ramach pracy, czy po godzinach za dodatkowy bonus? No i sugeruje, zmieniaj styl pisania, bo mdło się czyta.