UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem, te wszystkie pewny "na cześć" wypisuje jedna i ta sama osoba. Pytanie mam drogi urzędniku - to w ramach pracy, czy po godzinach za dodatkowy bonus? No i sugeruje, zmieniaj styl pisania, bo mdło się czyta.


Anuluj