UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przede wszystkim dla posiadaczy tej karty pierwsze pół godziny parkowania powinno być bezpłatne, a kolejne dodatkowo ze zniżką, a nie tylko ulgowe abonamenty. Ponadto należy rozważyć uruchomienie samoobsługowej miejskiej stacji paliw, która dla posiadaczy kart oferowałby paliwo jedynie z minimalną marżą do określonego limitu), a dla pozostałych w cenie rynkowej. To ukróci zmowę cenową na lokalnych stacjach paliw i zmotywuje do płacenia podatków w mieście.